Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(дамјан)
Ред 1: Ред 1:
 +
Повеќе информации за настанот на http://www.nsnd.org/2012/04/10/nsnd-beograd-4-guzvanje-u-pink-kuhinji/
 +
 
==Сместување (Хостел)==
 
==Сместување (Хостел)==
 
* Арангел
 
* Арангел

Преработка од 05:20, 17 април 2012

Повеќе информации за настанот на http://www.nsnd.org/2012/04/10/nsnd-beograd-4-guzvanje-u-pink-kuhinji/

Сместување (Хостел)

  • Арангел
  • Далибор
  • Милена
  • Стама
  • Горан
  • Дамјан

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
  • Горан

Луѓе