Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(дамјан превоз)
Ред 12: Ред 12:
  
 
* Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
 
* Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
* Горан
+
* Дамјан има кола (… Јасна … Аждре … )
 +
* Тамара и Владимир (остануваат цела недела)
  
 
==Луѓе==
 
==Луѓе==

Преработка од 21:15, 18 април 2012

Повеќе информации за настанот на http://www.nsnd.org/2012/04/10/nsnd-beograd-4-guzvanje-u-pink-kuhinji/

Сместување (Хостел)

  • Арангел
  • Далибор
  • Милена
  • Стама
  • Горан
  • Дамјан

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
  • Дамјан има кола (… Јасна … Аждре … )
  • Тамара и Владимир (остануваат цела недела)

Луѓе