Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(NSND/2012/Белград)
Ред 1: Ред 1:
  
 
==Превоз==
 
==Превоз==
 +
 +
Арангел има кола (Далибор, девојка му на Далибор, Стама)
  
 
==Луѓе==
 
==Луѓе==

Преработка од 09:19, 10 април 2012

Превоз

Арангел има кола (Далибор, девојка му на Далибор, Стама)

Луѓе