Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 1: Ред 1:
 +
==Сместување (Хостел)==
 +
* Арангел
  
 
==Превоз==
 
==Превоз==
  
Арангел има кола (Далибор, девојка му на Далибор, Стама)
+
* Арангел има кола (Далибор, девојка му на Далибор, Стама)
  
 
==Луѓе==
 
==Луѓе==

Преработка од 12:18, 10 април 2012

Сместување (Хостел)

  • Арангел

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, девојка му на Далибор, Стама)

Луѓе