NSND/2012/Штип

Од Сподели wiki
Преработка од 21:28, 1 април 2012; направена од Admin (разговор | придонеси) (Создадена страница со: НСНД Штип е од 7 до 8 април 2012 година, во просториите на „Лабораторија за дигитални р...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

НСНД Штип е од 7 до 8 април 2012 година, во просториите на „Лабораторија за дигитални ресурси и отворен пристап“ (ДРОП) при Факултет за информатика – Универзитет Гоце Делчев.