Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Штип“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: НСНД Штип е од 7 до 8 април 2012 година, во просториите на „Лабораторија за дигитални р...)
(нема разлика)

Преработка од 21:28, 1 април 2012

НСНД Штип е од 7 до 8 април 2012 година, во просториите на „Лабораторија за дигитални ресурси и отворен пристап“ (ДРОП) при Факултет за информатика – Универзитет Гоце Делчев.