Информации за „NSND/2012/Ohrid“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказNSND/2012/Ohrid
Основен клуч за подредувањеNSND/2012/Ohrid
Големина на страницата (во бајти)4.834
Назнака на страницата1326
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаАрангелАнгов (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:29, 11 април 2012
Последен уредникDoda (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување19:22, 9 јуни 2012
Број на уредувања70
Број на одделни автори14
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/NSND/2012/Ohrid