NSND/2013/Софија

Од Сподели wiki
Преработка од 10:39, 8 октомври 2013; направена од Глиша (разговор | придонеси) (Создадена страница со: * http://piratepad.net/NSNDSofia2013 * http://www.booking.com/hotel/bg/levitt-hostel.en-us.html === Превоз од Скопје? === {| class="wikit...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Превоз од Скопје?

Кој Кога Со што Соба во хотел Враќање
Глиша четврток вечер/петок сабајле ? (не сум сигурен дека имам кола) хостел недела вечер/понеделник во тек на ден