Информации за „NSND/2013/Струга“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказNSND/2013/Струга
Основен клуч за подредувањеNSND/2013/Струга
Големина на страницата (во бајти)6.582
Назнака на страницата1455
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаДамјан (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата17:01, 4 јуни 2013
Последен уредникНовица (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:40, 15 јуни 2013
Број на уредувања44
Број на одделни автори13
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0