NSND/2013/Струга

Од Сподели wiki
Преработка од 16:01, 4 јуни 2013; направена од Дамјан (разговор | придонеси) (Создадена страница со: Категорија:НСНД == Планирање од Скопје == {| class="wikitable" border="1" |- ! Кој ! Кога ! Со што ! С...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај


Планирање од Скопје

Кој Кога Со што Соба во хотел
Дамјан четврток сабајле кола не требит
Новица четврток сабајле колата на дамјан
Јованка четврток сабајле колата на дамјан не требит
 ??? четврток сабајле колата на дамјан  ???
Саше петок по работа кола
Ана петок по работа колата на Саше
Тања петок по работа колата на Саше не требит
Елена петок по работа колата на Саше
Шпион петок по работа кола
Цеце петок по работа колата на Шпион
 ??? петок по работа колата на Шпион  ???
 ??? петок по работа колата на Шпион  ???