Информации за „RedHat“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказRedHat
Основен подредбен клучRedHat
Големина на страницата (во бајти)1.239
Назнака на страницата212
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаPhyseter (разговор)
Датум на создавање на страницата03:19, 15 јуни 2006
Последен уредник79.126.174.159 (разговор)
Датум на последното уредување20:28, 29 јануари 2011
Број на уредувања12
Број на засебни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/RedHat