Информации за „SFD2007MKPressRelease“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказSFD2007MKPressRelease
Основен подредбен клучSFD2007MKPressRelease
Големина на страницата (во бајти)6.265
Назнака на страницата218
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаНовица (разговор)
Датум на создавање на страницата19:34, 30 август 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања7
Број на засебни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/SFD2007MKPressRelease