Информации за „SFD2008“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказSFD2008
Основен клуч за подредувањеSFD2008
Големина на страницата (во бајти)2.612
Назнака на страницата219
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаChombium (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата20:45, 2 октомври 2008
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања7
Број на одделни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/SFD2008