Информации за „SVG“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказSVG
Основен клуч за подредувањеSVG
Големина на страницата (во бајти)3.881
Назнака на страницата224
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата62.162.211.217 (разговор)
Датум на создавање на страницата23:29, 31 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања4
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/SVG