Информации за „Synaptic“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказSynaptic
Основен клуч за подредувањеSynaptic
Големина на страницата (во бајти)3.112
Назнака на страницата233
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата80.77.148.73 (разговор)
Датум на создавање на страницата20:09, 17 мај 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања18
Број на засебни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Synaptic