Информации за „Ubuntu именување“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказUbuntu именување
Основен клуч за подредувањеUbuntu именување
Големина на страницата (во бајти)2.205
Назнака на страницата244
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата16:03, 22 март 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања16
Број на одделни автори5
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0