Информации за „VendorLockInMakedonija“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказVendorLockInMakedonija
Основен клуч за подредувањеVendorLockInMakedonija
Големина на страницата (во бајти)6.671
Назнака на страницата247
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаНовица (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата16:01, 27 февруари 2010
Последен уредникНовица (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување23:27, 12 февруари 2017
Број на уредувања17
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0