Информации за „Web Advertising“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказWeb Advertising
Основен клуч за подредувањеWeb Advertising
Големина на страницата (во бајти)822
Назнака на страницата249
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgorS (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата09:59, 2 декември 2009
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:32, 29 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Web_Advertising