Информации за „XML“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказXML
Основен клуч за подредувањеXML
Големина на страницата (во бајти)4.239
Назнака на страницата254
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:45, 31 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:33, 29 јануари 2011
Број на уредувања13
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/XML