Разлика помеѓу преработките на „Главна страница“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 2: Ред 2:
 
|style="width:48px;"|[[Слика:Internet.png]]
 
|style="width:48px;"|[[Слика:Internet.png]]
 
|'''[[Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини поврзани со слободен софтвер
 
|'''[[Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини поврзани со слободен софтвер
 
|style="width:48px;"|{{Click || image=mp_tips.png | link=Index:TIP | width=48px | height=48px }}
 
|'''[[Index:TIP|Tips]]''' <br/> Tips & Tricks for Gentoo Users
 
|-
 

Преработка од 00:41, 22 март 2007

Internet.png Слободен софтвер
Содржини поврзани со слободен софтвер