Разлика помеѓу преработките на „Главна страница“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 1: Ред 1:
 
{|style="width:100%"
 
{|style="width:100%"
 
|style="width:48px;"|[[Слика:Internet.png]]
 
|style="width:48px;"|[[Слика:Internet.png]]
|'''[[Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини поврзани со слободен софтвер
+
|'''[[Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини поврзани со слободен софтвер|}

Преработка од 00:42, 22 март 2007

Internet.png Слободен софтвер
Содржини поврзани со слободен софтвер|}