Информации за „Едно лето/HTML5IrcLog“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/HTML5IrcLog
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/HTML5IrcLog
Големина на страницата (во бајти)2.114
Назнака на страницата1120
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаДамјан (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата21:29, 16 мај 2011
Последен уредникДамјан (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување14:29, 17 мај 2011
Број на уредувања2
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0