Информации за „Едно лето/Narcissist“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/Narcissist
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/Narcissist
Големина на страницата (во бајти)1.501
Назнака на страницата1110
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата19:49, 28 април 2011
Последен уредникDekomote (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување20:27, 11 мај 2011
Број на уредувања5
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0