Едно лето/Narcissist: Разлика помеѓу преработките

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: = Име на Проект = == Опис == == Ментори == == Потребни предзнања == == Технологии со кој ќе се...)
 
Нема опис на уредувањето
Ред 9: Ред 9:
== Технологии со кој ќе се запознаат програмерите ==
== Технологии со кој ќе се запознаат програмерите ==


== Пријавени Студенти ==
== Примени Студенти ==

Преработка од 20:00, 28 април 2011

Име на Проект

Опис

Ментори

Потребни предзнања

Технологии со кој ќе се запознаат програмерите

Примени Студенти