Информации за „Категорија:Дистрибуции“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Дистрибуции
Основен клуч за подредувањеДистрибуции
Големина на страницата (во бајти)245
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата757
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови17
Број на страници5
Број на поткатегории12
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата19:33, 3 февруари 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања4
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0