Информации за „Македонска локализација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказМакедонска локализација
Основен клуч за подредувањеМакедонска локализација
Големина на страницата (во бајти)7.296
Назнака на страницата322
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата62.162.220.144 (разговор)
Датум на создавање на страницата19:54, 16 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:35, 29 јануари 2011
Број на уредувања10
Број на одделни автори5
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0