Разлика помеѓу преработките на „Нпсс:Ресурси“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Нова страница: Free Software usage in public administration (http://wiki.fsfe.org/Free_Software_usage_in_public_administration) Студии / истражувања (http://www.osor.eu/...)
(нема разлика)

Преработка од 15:43, 9 јуни 2010

Free Software usage in public administration (http://wiki.fsfe.org/Free_Software_usage_in_public_administration) Студии / истражувања (http://www.osor.eu/studies)