Разлика помеѓу преработките на „Нпсс:Ресурси“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Нова страница: Free Software usage in public administration (http://wiki.fsfe.org/Free_Software_usage_in_public_administration) Студии / истражувања (http://www.osor.eu/...)
 
Ред 1: Ред 1:
Free Software usage in public administration (http://wiki.fsfe.org/Free_Software_usage_in_public_administration)
+
#Free Software usage in public administration (http://wiki.fsfe.org/Free_Software_usage_in_public_administration)
Студии / истражувања (http://www.osor.eu/studies)
+
#Студии / истражувања (http://www.osor.eu/studies)
  
  
 
[[Категорија:НПСС]]
 
[[Категорија:НПСС]]

Преработка од 15:43, 9 јуни 2010

  1. Free Software usage in public administration (http://wiki.fsfe.org/Free_Software_usage_in_public_administration)
  2. Студии / истражувања (http://www.osor.eu/studies)