Разлика помеѓу преработките на „Нпсс:Ресурси“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 3: Ред 3:
 
#Шпанија http://www.osor.eu/news/es-decree-says-governments-reusable-it-projects-be-shared
 
#Шпанија http://www.osor.eu/news/es-decree-says-governments-reusable-it-projects-be-shared
 
#Малта http://www.osor.eu/news/mt-directive-to-boost-uptake-of-open-source
 
#Малта http://www.osor.eu/news/mt-directive-to-boost-uptake-of-open-source
 
+
#Вести по земја: http://www.osor.eu/news/aggregator/news/news-by-country
  
 
[[Категорија:НПСС]]
 
[[Категорија:НПСС]]

Преработка од 16:08, 9 јуни 2010