Разлика помеѓу преработките на „Нпсс:Ресурси“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 5: Ред 5:
 
#Вести по земја: http://www.osor.eu/news/aggregator/news/news-by-country
 
#Вести по земја: http://www.osor.eu/news/aggregator/news/news-by-country
 
#Естонија http://www.h-online.com/open/news/item/Estonian-Government-publishes-open-source-policy-1097623.html
 
#Естонија http://www.h-online.com/open/news/item/Estonian-Government-publishes-open-source-policy-1097623.html
 +
#Холандија https://noiv.nl/service/english/
 +
 
[[Категорија:НПСС]]
 
[[Категорија:НПСС]]

Преработка од 22:39, 3 октомври 2010