Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Ане Лашкоска.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
(нема разлика)

Последна преработка од 15:48, 13 октомври 2012

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:48, 13 октомври 2012Минијатура на верзијата од 15:48, 13 октомври 2012600 × 211 (50 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.