Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Firefox.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(подигнато "Податотека:Firefox.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 19:34, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 20111.024 × 737 (596 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: