Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Firefox dialog.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
 
(подигнато "Податотека:Firefox dialog.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 19:33, 31 јануари 2011

Фајрфокс дијалог за отворање при импортирање во Yahoo.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011776 × 601 (50 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.