Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Freeangel.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 201142 × 48 (4 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следниве 2 страници: