Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Hacklab-6.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
(подигнато "Податотека:Hacklab-6.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
 
(Не се прикажани 2 меѓувремени преработки од 2 корисници)
Ред 1: Ред 1:
 
[[Категорија:Хаклаб]]

Последна преработка од 18:34, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 20112.048 × 1.536 (217 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.

Метаподатоци