Податотека:Hacklab 2d osiguruvachi.png

Од Сподели wiki
Преработка од 11:21, 17 декември 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси) (Glisha подигнато нова верзија на „Податотека:Hacklab 2d osiguruvachi.png“)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(912 × 795 пиксели, големина: 69 КБ, MIME-тип: image/png)

Распоред на штекери и осигурачи.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна11:21, 17 декември 2012Минијатура на верзијата од 11:21, 17 декември 2012912 × 795 (69 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
10:50, 17 декември 2012Минијатура на верзијата од 10:50, 17 декември 2012810 × 753 (58 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
00:18, 16 декември 2012Минијатура на верзијата од 00:18, 16 декември 2012734 × 660 (44 КБ)Glisha (разговор | придонеси)Распоред на штекери и осигурачи.
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци