Разлика помеѓу преработките на „Податотека:IMG 20110228 193616.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Сметки за струја)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 00:36, 1 март 2011

Сметки за струја

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна00:36, 1 март 2011Минијатура на верзијата од 00:36, 1 март 20112.592 × 1.944 (923 КБ)IgorS (разговор | придонеси)Сметки за струја
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци