Податотека:IMG 20110228 193630.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 00:37, 1 март 2011; направена од IgorS (разговор | придонеси) (Конто на претплатник кај ЕВН Македонија)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(2.592 × 1.944 пиксели, големина: 818 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Конто на претплатник кај ЕВН Македонија

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна00:37, 1 март 2011Минијатура на верзијата од 00:37, 1 март 20112.592 × 1.944 (818 КБ)IgorS (разговор | придонеси)Конто на претплатник кај ЕВН Македонија
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци