Информации за „Податотека:Jazik ubuntu.png“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:Jazik ubuntu.png
Основен клуч за подредувањеJazik ubuntu.png
Големина на страницата (во бајти)0
Именски просторПодатотека
Назнака на страницата864
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Тарабна вредностa267f5465c634cdaa81d3425701a0a38a90419a1

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаЈован Наумовски (разговор)
Датум на создавање на страницата20:32, 8 мај 2006
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување19:33, 31 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0