Разлика помеѓу преработките на „Податотека:KIKA horizontalno c2b.svg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
(подигнато нова верзија на „Податотека:KIKA horizontalno c2b.svg“: Хоризнотално лого на хаклабот, направено од Гоце Митевски)
(нема разлика)

Преработка од 21:46, 1 април 2012

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна21:46, 1 април 2012Минијатура на верзијата од 21:46, 1 април 20122.537 × 865 (6 КБ)Vladan (разговор | придонеси)Хоризнотално лого на хаклабот на бела позадина, направено од Гоце Митевски
21:46, 1 април 2012Минијатура на верзијата од 21:46, 1 април 20122.537 × 865 (6 КБ)Vladan (разговор | придонеси)Хоризнотално лого на хаклабот, направено од Гоце Митевски
21:45, 1 април 2012Минијатура на верзијата од 21:45, 1 април 20122.537 × 865 (6 КБ)Vladan (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.