Податотека:KIKA horizontalno c2b.svg

Од Сподели wiki
Преработка од 21:45, 1 април 2012; направена од Vladan (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(SVG податотека, номинално 2.537 × 865 пиксели, големина: 6 КБ)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна21:46, 1 април 2012Минијатура на верзијата од 21:46, 1 април 20122.537 × 865 (6 КБ)Vladan (разговор | придонеси)Хоризнотално лого на хаклабот на бела позадина, направено од Гоце Митевски
21:46, 1 април 2012Минијатура на верзијата од 21:46, 1 април 20122.537 × 865 (6 КБ)Vladan (разговор | придонеси)Хоризнотално лого на хаклабот, направено од Гоце Митевски
21:45, 1 април 2012Минијатура на верзијата од 21:45, 1 април 20122.537 × 865 (6 КБ)Vladan (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.