Податотека:Kbabel folder green.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 18:34, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Kbabel folder green.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kbabel_folder_green.jpg(16 × 16 пиксели, големина: 637 бајти, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 201116 × 16 (637 бајти)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци