Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Kbabel krugce2.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
с (1 ревизија: сликите)
(подигнато "Податотека:Kbabel krugce2.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 19:33, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 201116 × 16 (689 бајти)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: