Информации за „Податотека:MarkShuttleworth.jpg“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:MarkShuttleworth.jpg
Основен клуч за подредувањеMarkShuttleworth.jpg
Големина на страницата (во бајти)0
Именски просторПодатотека
Назнака на страницата931
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Тарабна вредностbf5a0f26b12b1c65ed23aaca44dddd1e79a8d68c

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:02, 29 март 2007
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување19:33, 31 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0