Разлика помеѓу преработките на „Податотека:OOWriter.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:59, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 20111.024 × 723 (74 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следната податотека е дупликат на оваа податотека (повеќе информации):

Податотекава се користи во следнава страница: