Податотека:Ohrid.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 13:37, 19 април 2011; направена од АрангелАнгов (разговор | придонеси) (Охрид (Канео))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Ohrid.jpg(240 × 160 пиксели, големина: 19 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Охрид (Канео)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:37, 19 април 2011Минијатура на верзијата од 13:37, 19 април 2011240 × 160 (19 КБ)АрангелАнгов (разговор | придонеси)Охрид (Канео)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: