Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Onoff hacklab switch.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
(нема разлика)

Последна преработка од 00:08, 18 ноември 2012

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна00:08, 18 ноември 2012Минијатура на верзијата од 00:08, 18 ноември 2012480 × 640 (86 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци