Податотека:Onoff hacklab switch.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 00:08, 18 ноември 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(480 × 640 пиксели, големина: 86 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна00:08, 18 ноември 2012Минијатура на верзијата од 00:08, 18 ноември 2012480 × 640 (86 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци