Податотека:Pidgin firstWizard2.png

Од Сподели wiki
Преработка од 15:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Pidgin_firstWizard2.png(522 × 348 пиксели, големина: 23 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011522 × 348 (23 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следната податотека е дупликат на оваа податотека (повеќе информации):

Податотекава се користи во следнава страница: