Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Pp10-uplatnica-howto.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Упатство за пополнување уплатница за Донација за Хаклаб.)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 13:34, 29 октомври 2012

Упатство за пополнување уплатница за Донација за Хаклаб.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:34, 29 октомври 2012Минијатура на верзијата од 13:34, 29 октомври 2012969 × 759 (492 КБ)Glisha (разговор | придонеси)Упатство за пополнување уплатница за Донација за Хаклаб.
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: